تبلیغات
برترین - عجیب ترین ازدواج دنیا+عکس
زندگی یعنی زیبا دیدن

چرا سی دی آموزش افزایش قد در پایگان بهترین است؟


عجیب ترین ازدواج دنیا+عکس

دوشنبه 12 فروردین 1392 11:44 ب.ظ

نویسنده : admin -
ارسال شده در: جهان ، عکس ، عجیب ،
ازدواج خیلی عجیب یک مرد با هفت زن مصنوعی!

زنان مصنوعی
یکی از آفات عصر تکنولوژی و دشمن عاطفه و ارتباط انسانهاست.
افق نیوز- کانیوس مرد۵۵ ساله ای  است که در دورست بریتانیا زندگی می کند .این مرد عجیب قادر به زندگی با یک زن  واقعی نیست. جالب است بدانید او از جوانی علاقه بسیاری به مانکن مغازه ها داشت اما از آنجایی که جنس  آنها به سختی سنگ بودند او تصمیم گرفت به دنبال مانکنهایی با بدن انعطاف پذیرتر برود .
او زن مصنوعی اول خود را در سال ۲۰۰۰ با قیمت ۵,۰۰۰ دلار خریداری کرد  و نام او را ربکا گذاشت .

به گزارش شتاب وبه نقل از دگو نیوز :سال ۲۰۰۴ بود که او تصمیم به گرفتن عروسک دوم خود را گرفت , او بسیار تلاش کرده بود که به عروسک اول خود که به اصطلاح همسرش بود  وفادار بماند، اما نتوانست .در حال حاضر وی با 7 عروسکش  زندگی می کند و هزینه های زیادی را صرف خریداری کفش و پوشاک و گرفتن عکس برای آنها می کند .

زن مصنوعی

ازدواج عجیب یک مرد با ۷ زن سفارشی و مصنوعی ! +تصاویر  این مرد عجیب قادر به زندگی با یک زن واقعی نیست  کانیوس مرد۵۵ ساله ای  است که در دورست بریتانیا زندگی می کند .این مرد عجیب قادر به زندگی با یک زن  واقعی نیست. جالب است بدانید او از جوانی علاقه بسیاری به مانکن مغازه ها داشت اما از آنجایی که جنس  آنها به سختی سنگ بودند او تصمیم گرفت به دنبال مانکنهایی با بدن انعطاف پذیرتر برود .  او زن مصنوعی اول خود را در سال ۲۰۰۰ با قیمت ۵,۰۰۰ دلار خریداری کرد  و نام او را ربکا گذاشت .  به گزارش شتاب وبه نقل از دگو نیوز :سال ۲۰۰۴ بود که او تصمیم به گرفتن عروسک دوم خود را گرفت , او بسیار تلاش کرده بود که به عروسک اول خود که به اصطلاح همسرش بود  وفادار بماند، اما نتوانست .در حال حاضر وی با ۹ عروسکش  زندگی می کند و هزینه های زیادی را صرف خریداری کفش و پوشاک و گرفتن عکس برای آنها می کند .
عکسهای جالب از عجیب ترین ازدواج دنیا
!دیدگاه ها : نظرات
کلید واژه ها: عجیب ترین ، ازدواج دنیا ، مردم عجیب ، زنان مصنوعی ، عکسهای جالب ، ازدواج عجیب ،


دمپــایی افــزایش قــد

افزایش قد


صد مطلب برگزیده از پربازدید ترین مطالب اینترنت در دوسال گذشته