تبلیغات
برترین - ازدواج زیباترین دختر کشور مصر با مرسی+عکس
زندگی یعنی زیبا دیدن

چرا سی دی آموزش افزایش قد در پایگان بهترین است؟


ازدواج زیباترین دختر کشور مصر با مرسی+عکس

جمعه 23 فروردین 1392 08:59 ب.ظ

نویسنده : admin -
ارسال شده در: عکس ،

ازدواج
زیباترین دختر کشور مصر با مرسی


نمی دانم که این یک موضوع سیاسی و فیلم است یا مرسی اینقدر محبوبیت دارد که یکی از مشهورترین و زیباترین دختران مسیحی مصری اعلام کرده است حاضر است برای ازدواج با رئیس جمهور این کشور مسلمان شود.
این دختر با اینکه زیباترین دختر مصر است و با اینکه می داند اگر بخواهد با مرسی ازدواج کند باید کیش خودش را رها کند و مسلمان شود و مهمتر از همه با اینکه می داند مرسی ریش و سبیلش از پیری سپید شده اما بازهم آنقدر شیفته مرسی شده است که  رسما اعلان کرده است حاضر است با مرسی ازدواج نماید!
برترینها به نقل از پارس: یکی از مشهورترین و زیباترین دختران مسیحی مصری اعلام کرده است حاضر است برای ازدواج با رئیس جمهور این کشور مسلمان شود.

به پروزنامه لبنانی الدیار به نقل از منابعی در کاخ ریاست جمهوری مصر نوشت: "محمد مرسی”، رئیس‌جمهور مصر، تا یک ماه دیگر با "هیفا مرعی” ازدواج خواهد کرد.

به نوشته این روزنامه لبنانی، هیفا مرعی، که دختری مسیحی بود، پس از اطلاع از ضرورت مسلمان شدن برای ازدواج با رئیس جمهور مصر، تصمیم گرفت به دین مبین اسلام مشرف شود.

زیباترین دختر

روزنامه الدیار، با بیان اینکه هیفا مرعی دختر زیبای لبنانی تبار از ۹ سال سابقه کار در سفارتخانه‌های کشورهای خارجی در مصر برخوردار است، نوشت: همگرایی فکری او با محمد مرسی و سیاست‌های او درباره مصر از نکات مثبت است که مرسی به آن توجه دارد.

گفته می‌شود که جشن عروسی محمد مرسی و هیفا مرعی با حضور روسای جمهور برخی کشور‌ها برگزار خواهد شد.

تاکنون هیچ یک از منابع رسمی یا رسانه‌ای مصری خبر ازدواج زیباترین دختر مصر با رئیس جمهور آن کشور را تأیید یا تکذیب نکرده و فقط به انتشار این خبر به نقل از روزنامه لبنانی الدیار اکتفا کرده‌اند.

روزنامه ها و سایتها هم از این خبر تأیید نشده تیتر بزرگ ازدواج زیباترین دختر مصر با مرسی را ساخته به نشر آن مسابقه گذاشتند.

دیدگاه ها : نظرات
کلید واژه ها: زیباترین دختر ، دختر مصر ، ازدواج زیباترین دختر ، کشور مصر ، مرسی ، دختر زیبا ،


دمپــایی افــزایش قــد

افزایش قد


صد مطلب برگزیده از پربازدید ترین مطالب اینترنت در دوسال گذشته