تبلیغات
برترین - عکسهای باور نکردنی از قوی ترین حیوان جهان!
زندگی یعنی زیبا دیدن

چرا سی دی آموزش افزایش قد در پایگان بهترین است؟


عکسهای باور نکردنی از قوی ترین حیوان جهان!

سه شنبه 11 تیر 1392 11:18 ب.ظ

نویسنده : admin -
ارسال شده در: جهان ، عکس ،

عکس های زیبا و باورنکردنی از قوی ترین جانور جهان
قوی ترین حیوان
مورچه ها حیوانات با شگفتی های بسیار زیاد هستند که نمیتوان تمام زندگی آن ها را آنالیز کرد. مورچه ها گونه های متفاوتی دارند که هر کدام دارای خصوصیت جالبی هستند. دنیای حیوانات بسیار بزرگ و زیباست به طوری که در گوشه گوشه دنیای آن ها شگفتی های بی نظیری وجود دارد. مورچه های یکی از گونه های شگفت انگیز دنیا هستند که هنوز هم داشنمندان مواردی در مورد ان ها نمیدانند.
 
قدرتمند حیوان جهان

مورچه های بافنده که به صورت بومی در ویتنام زندگی میکنند یکی از قوی ترین حیوانات روی زمین هستند. این مورچه ها به عنوان وزنه بردارهای حرفه ای در میان حشرات شناخته می شود و زور زیاد خصوصیت اصلی آن ها به حساب می آید. مورچه ها را زمانی که یک دانه برنج به دوش دارند دیده اید ولی  مورچه بافنده می تواند یک فلفل بزرگ و یا حتی مداد را به راحتی بلند کرده و به لانه اش ببرد.
 
قدرتمند حیوان جهان
 
آنها معمولا خانه های بسیار بزرگی می سازند تا آذوغه ای که حمل می کنند را در آن قرار دهند. این مورچه ها هر کدام نزدیک به 4 تا 10 میلیمتر طول دارند و هیچ حالت تندخو یا خراب کاری نیز در آن ها دیده نشده است. به گزارش ایران ناز این مورچه ها معمولا از مواد غذایی که روی زمین افتاده است استفاده میکنند و به درختان آسیب نمیرسانند، از این رو کشاورزان نیز با آنها کاری ندارند.
 
قوی ترین حیوان جهان
 
قوی ترین حیوان جهان
 
قوی ترین حیوان جهان
 
قوی ترین حیوان جهان
 
قوی ترین حیوان جهان
عکسهای باور نکردنی قوی ترین حیوان جهان!
عکسها از سایت ایران ناز نقل شده است!

دیدگاه ها : نظرات
کلید واژه ها: قوی ترین حیوان جهان ، عکسهای قوی ترین حیوان جهان ، عکسهای باور نکردنی ، عکسهای شگفت انگیز ، مورچه ، قوی ترین ، حیوان ،


دمپــایی افــزایش قــد

افزایش قد


صد مطلب برگزیده از پربازدید ترین مطالب اینترنت در دوسال گذشته