زندگی یعنی زیبا دیدن

چرا سی دی آموزش افزایش قد در پایگان بهترین است؟


مؤثرترین روشهای افزایش قد

سه شنبه 25 تیر 1392 02:31 ب.ظ

نویسنده : admin -
  آرزوی افزایش قد با این روشهای علمی جدیدی که کشف شده دست یافتنی است. بهترین و جدید ترین روشهای افزاش قد که از سایتهای مختلف با دقت گلچین شده است تقدیم شما خوبان می شود امید وارم مورد استفاده شما عزیزان قرار بگیرد.
روشهای زیادی برای افزایش قد
از مصرف خوراکیهای خاص گرفته تا عمل جراحی از سوی محققان پیشنهاد شده است که هرکدام امتیاز و نقص خاص خودرا دارد. اما خوشبختانه در جدیدترین راهکاری که برای افزایش قد ارائه شده است نیاز به هیج گونه مصرف داروها و خوراکیهای شیمیایی نیست بلکه یک روش طبیعی و صد در صد مؤثر از حرکات مخصوص و کارشناسی شده ورزشی ا ست که در افزایش قد به میزان مناسب اثرگذاراست.


آموزش این حرکات ورزشی به هدف افزایش قد در سایتهای مختلفی عرضه می شود که خودشما می توانید با جستجوی واژه " روشهای افزایش قد" در گوگل سی دی حاوی آموزش روشهای افزایش قد را به وفور پیدا کنید. شاید بیشتر از صد سایت اکنون این سی دی را با عناوین و تبلیغات مختلف عرضه می کنند که تا آنجایی که من جستجو کرده ام بهترین و معتبر ترین سایت برای تهیه ای کتاب و سی دی آموزش روشهای افزایش قد، این سایت است. که سی دی را با شماره ثبت و شماره سریال بین المللی کتاب با هزینه خیلی مناسب (تقریبا رایگان) فورا دم در منزل شما می فرستد و هزینه اش را نیز بدون مراجعه به بانک یا واریز اینترنتی، همانجا دم در منزل تحویل می دهید.

روشهای افزایش قد
روش صد در صد تضمینی و بی هزینه برای افزایش قد.

سایت دیگری که واقعا بزرگترین گالری سی دی آموزش روشهای افزایش قد در ایران است  این سایت
است که حتما باید به آن سر بزنید و از میان دهها سایت زیر مجموعه ای این سایت، براساس رقابت در عرضه بهترین محصول با کمترین هزینه، مناسب ترین آنرا انتخاب نمایید. اما محبوب ترین سی دی آموزش روش افزایش قد این سی دی آموزشی شناخته شده است که بیشترین تقاضا را در ایران داشته است.

 به علاوه این سایتهایی که معرفی شد سایتهای زیادی دیگری نیز بسته آموزش روشهای افزایش قد را عرضه می کند که همانگونه که در بالا عرض کردم خود شما با جستجوی واژه روشهای افزایش قد در گوگل می توانید آنهارا پیدا کنید و لی مطمئن باشید بهتر از این سایتهای که عرض کردم نیستند و همگی بدون هیجگونه تفاوتی تنها یک برنامه آموزشی را با قیمتهای بالا و پایین عرضه می کنند.

حتما به یاد داشته باشید سی دی آموزش روشهای افزایش قد را از هرجایی که تهیه می کنید در عمل به تمرینات آن مواظب باشید زیاده روی نکنید. کاملا خونسرد و معتدل در یک برنامه منظم بلند مدت برای افزایش قد خود تلاش نمایید.
  روشهای افزایش قد
اگر علاقه به افزایش قد خود دارید جهت تهیه ای بهترین سی دی آموزش روشهای افزایش قد روی عکس کلیک نمایید.

یکی از بهترین و مؤثرترین راهکارهای افزایش قد که درعین اثرگذار بودن ساده و کم هزینه است ورزش و حرکات خاص کششی است.
اگر بخواهیم به  عوامل موثر در افزایش ترشح هورمون رشد و در نتیجه افزایش قد اشاره کنیم آنهارا می توان به دو دسته تقسیم بندی کرد:

الف:عوامل تغذیه ای

1- زیاده‌ روی در مصرف قند‌ها و شیرینی ‌جات :

زیاده‌ روی در مصرف قند‌ها و شیرینی ‌جات، موجب افزایش حد گلوكز (قند) خون به صورت ناگهانی می‌ شوند كه این امر خود موجب كاهش حد ترشح هورمون رشد می‌ شود.

2-مصرف غذاهایی كه پروتئین كم و قند بالا :

مصرف غذاهایی كه پروتئین كم و قند بالا دارند، منجر به كوتاهی قد و تاخیر در رشد می‌ شوند. بنابراین مصرف پروتئین به خصوص پروتئین‌ هایی كه كیفیت بالایی دارند، برای رشد و افزایش قد(
Increase Height) لازم است.

3-مصرف غذاهای چرب:

غذاهای چرب نیز حجم عضلات بدن را كاهش می دهند و مانع رسیدن پروتئین كافی به بدن می ‌شوند.

4-كمبود روی و كوتاهی قد:

در كشور ما یكی از دلایل مهم كوتاهی قد در كودكان و نوجوانان، كمبود روی است متاسفانه ازطرفی خاک ایران فقیر از روی است و از طرفی  جذب  این عنصرکم است است.

غلات و نیز غذاهای حیوانی مانند گوشت و تخم ‌مرغ ، لبنیات و غذاهای دریایی مثل ماهی و میگو سرشار از روی می باشند. مصرف نان‌ هایی كه به خوبی تخمیر نشده‌اند یا در تهیه آنها از جوش شیرین استفاده شده است، از جذب روی و املاح معدنی دیگر پیشگیری می کنند و سبب كوتاهی قد در جوانان می شوند.

در واقع در غلات و به خاص پوسته آن ها ماده‌ای به نام فیتات وجود دارد كه مانع جذب روی است. ولی در اثر تخمیر، تجزیه می‌ شود و از بین می‌ رود. با این تفاسیر درمی ‌یابید كه مصرف نان‌ هایی كه به روش سنتی تهیه می ‌شوند و به خوبی تخمیر می‌ شوند، بهترین منبع روزانه برای تامین روی می باشند.امروزه مكمل‌ های روی به صورت شربت ‌های در داروخانه‌ ها وجود دارند كه پزشكان برای كودكانی كه دچار كوتاه قدی و تاخیر رشد هستند، تجویز می‌ كنند.

5-ویتامین A :

کمبود متوسط تا شدید ویتامین A مانع رشد مطلوب کودکان می‌شود. منابع سرشار از ویتامین A عبارت اند از اسفناج، زردآلو، طالبی و...

6- دریافت کافی کلسیم :

دریافت کافی کلسیم به ویژه در دوره رشد طولی استخوان‌ها در افزایش قد بسیار حایز اهمیت است. بنابراین تغذیه با شیر،‌ ماست، پنیر و انواع کلم را باید به نوجوانان پیش از رسیدن به سن بلوغ توصیه کرد.

7-  ویتامین D :

ویتامین D نیز به رشد افراد کمک زیادی می‌کند، از این رو مصرف این ویتامین برای کودکان ضروری است. کمبود ویتامین دی در کودکان میزان رشد را پائین می آورد..همینطور استفاده از نور خورشید و دریافت ویتامین D از منابع غذایی مانند تخم مرغ،‌ خامه،‌ شیر و کره مدنظر قرار گیرد.

8-مصرف مناسب ویتامین‌ها و مواد معدنی :

ویتامین‌ها و مواد معدنی دیگر همچون A ، B12 ، آهن نیزبرای رشد قد ضروری هستند.

9-مصرف غذاهای سنگین پیش از خواب:

مصرف غذاهای سنگین پیش از خواب موجب می ‌شود كه در هنگام خواب حد انسولین خون افزایش یابد و این مساله سبب كاهش ترشح هورمون رشد می ‌شود. بنابراین اگر می ‌خواهید از خواب تان بهره كافی ببرید، حداقل دو ساعت قبل از خواب، مواد غذایی سنگین و چرب و دیر هضم نخورید.

ب:عوامل  غیرتغذیه ای

1.خواب كافی و منظم:

از موثرترین عوامل تحریك ترشح هورمون رشد، خواب كافی و البته است. بالاترین حد ترشح هورمون رشد پس از به خواب رفتن و در دو ساعت اول خواب است بنابراین بهتر است كودكان و نوجوانان شب‌ ها تا دیر وقت بیدار نمانند و اگر می‌ توانند هنگام بعد از ظهر، خوابی هر چند كوتاه مدت داشته باشند.

2. تمرینات ورزشی:

انجام روزانه ورزش‌ های كششی و نرمشی، اثر مستقیمی بر افزایش حد هورمون رشد دارند و فعالیت‌ های ورزشی شدید باعث كاهش قند خون می ‌شوند و متعاقب این امر، ترشح هورمون رشد افزایش می ‌یابد.مصرف غذاهای حاوی پروتئین، دو ساعت قبل از ورزش و نیز پس از ورزش موجب افزایش قابل توجهی در حد هورمون رشد و نیز هورمون تستوسترون در آقایان می ‌شود.

انجام ورزش‌های كششی مرتب، با استحکام عضلات پشت و استحکام ستون فقرات موجب راست قامتی زیادتر و افزایش قد تا حدود 2.5 تا 5 سانتیمتر می ‌شوند.بنابراین در هر سنی كه هستید، روزی بیست تا سی دقیقه وقت برای ورزش بگذارید تا از فواید آن همچون افزایش متابولیسم (سوخت و ساز) بدن، كاهش حجم چربی بدن و استحکام سیستم ایمنی بدن بهره ببرید.

3. حالت مناسب بدن(طرز نشیتن و ایستادن):

برخورداری از حالت مناسب قرار گرفتن بدن به هنگام نشستن و ایستادن فواید جسمانی و فیزیولوژیکی متعددی برای فرد به همراه دارد که از جمله مهم ترین این فواید می توان به سلامت بخش پشتی بدن(کمر) و افزایش درازی ستون فقرات و در نتیجه افزایش قد فرد اشاره نمود.

-------------------------------------------
در یکی از مقالات روزنامه همشهری بهترین روشهای افزایش قد را رعایت نکته های ذیل دانسته بود:

بهترین راه برای افزایش طول قد تا حداکثر ممکن، مصرف یک رژیم غذایی سالم و متعادل، ورزش کردن مرتب، و خوابیدن به اندازه کافی است.

اغلب کودکان و نوجوانان با خوردن غذاها و نوشیدنی‌ها نیازهای تغذیه‌ای برای رشد و افزایش قد مناسب خود را به دست می‌آورند، و نیازی به مکمل غذایی وجود ندارد.

خوبست بدانید قرارگیری درست قامت یک امتیاز است، اما باعث نمی‌شود قد شما بلندتر شود: به عبارت دیگر درست ایستادن یا نشستن تنها بدون ورزشهای خاص، باعث نمی‌شود قد شما افزایش یابد، اما باعث می‌شود که حداکثر استفاده را از قدتان بکنید و قد خودرا به آخرین میزان ممکن به نمایش بگذارید.

در مورد فراورده‌هایی دارویی که با ادعای افزایش طول قد به فروش می‌رسند، محتاط باشید. انواع قرص‌های مکمل با برچسب "هورمون رشد" که در پرانتز کلمه "محرک" هم اضافه شده است، را ممکن است در بازار دارویی ببینید و آنها را بهترین روش افزایش قد معرفی کنند. اما این ادعاها دروغین است. هورمون رشد را نمی‌توان به صورت خوراکی مصرف کرد. نظارت شدیدی بر این مکمل‌ها وجود ندارد، بنابراین درباره این ادعا با احتیاط برخورد کنید و بهتر است هیج دارویی شمیایی را به امید افزایش قد استفاده نکنید بخصوص بدون مشاوره با یک پزشک متخصص.

پزشکان ممکن است درباره برخی از علل خاص کوتاه‌ قدی، تزریق هورمون رشد را تجویز کنند. اما استفاده معمول از هورمون رشد توصیه نمی‌شود. از جمله عوارض جانبی تزریق هورمون رشد، دیابت و تجمع مایع در مغز است. (منبع: http://hamshahrionline.ir/details/144325)

به گفته یک کارشناس تغذیه، مصرف ماهی در بهبود رشد قد نقش موثری دارد.

فرح روشن‌ پور در گفت وگو با ایسنا، بر ضرورت مصرف ماهی و سایر فرآورده‌های دریایی تاکید کرد و اظهار داشت: مهمترین و شاخص‌ترین مزایای استفاده از این فرآورده‌ها وجود اسیدهای چرب غیراشباع امگا 3 در این مواد است.

به گفته روشن پور ماهی و انواع فرآورده‌های دریایی شامل مقادیر زیادی کلسیم، فسفر و ویتامین «ب» هستند و از این جهت برای رشد دندان‌ها و استخوان‌ها مفید می‌باشند.

روشن پور افزود: ماهی همچنین حاوی مقادیر قابل توجهی آهن است و از این حیث می تواند نقش موثری در جلوگیری از کم خونی داشته باشد.

وی ادامه داد: انواع ماهی‌ها همچنین دارای مقادیری از «روی» هستند که در افزایش رشد قد نقش اثرگذار دارند.


این کارشناس تغذیه گفت: ماهی همچنین حاوی مقادیر قابل توجهی «ید» است که در جلوگیری از ابتلا به بیماری‌های تیروئیدی و بهبود عملکرد سلول‌های عصبی نقش مهمی دارد.(منبع: http://www.hamshahrionline.ir/details/203107)

فراموش نکنیم هیج چیزی بهتر از ورزش معتدل و غذای مناسب در افزایش قد و دیگر آثار زیبایی و سلامتی ما مؤثر تر نیستند.
جهت دسترسی به بهترین محصول آموزش روشهای صد در صد تضمینی افزایش قد روی بنر ذیل کلیک نمایید.

http://s3.picofile.com/file/7848597739/%D8%A7%D9%81%D8%B2%D8%A7%DB%8C%D8%B4_%D9%82%D8%AF.gif

معجزه ای واقعی در افزایش قد،آیا به دنبال روش های واقعی وتضمینی برای افزایش قد خود هستید ؟

فرمول جادویی افزایش قد مناسب برای بالغین اولین بار در ایران.

شما با این تمرین ها و نرمش ها بعد از مدت کوتاهی قد بلند می شوید.

تمرینات سی دی و کتاب مکمل هم هستند. شما با مراجعه به تمام سایتهای عرضه کننده ای بسته ای آموزش روشهای افزایش قد و مقایسه ای سایت بالا با آنها متوجه خواهید شد که سایت فوق بهترین سایت برای تهیه ای برنامه ورزشی افزایش قد است.

Increase_height
کلام آخر اینکه: فریب سایتهایی را که سی دی های آموزش افزایش قد را به عنوان بهترین روش افزایش قد با قیمت گزاف می فروشند نخورید. همه سایتهای عرضه کننده سی آموزش افزایش قد تنها یک برنامه را با عنوان های مختلف عرضه می کنند. برخی سایتها ادعا می کنند برنامه خیلی خاص و متفاوت برای افزایش قد دارند وقتی به آنها مراجعه می کنی می بینی دقیقا همان سی دی را که حرکات ورزشی خاصی را برای افزایش قد آموزش می دهد می فروشند اما با آب و تاب خاص و تعبیرات احساسات برانگیز.
بنا براین اگر دنبال برنامه ورزشی عملی و اثر گذار در افزایش قد می باشید به سایتهای بالا مراجعه کرده ارزانترین سی دی آموزش افزایش قد را تهیه کنید. همانطوری که عرض شد به نظر می رسد بهترین و اطمینانی ترین منبع برای افزایش قد که محبوبترین منبع افزایش قد شناخته شده است. این منبع روشهای بهتر افزایش قد می باشد.

جدید ترین و بهترین روشهای افزایش قد برای بالغین و کودکان بالاتر از 15 سال در همین منابع بالا وجود دارد با کمی جستجو می توانید واقعا بهترین سی دی آموزشی در زمینه افزایش قد را تهیه نمایید.دیدگاه ها : نظرات
کلید واژه ها: روشهای افزایش قد ، بهترین روش افزایش قد ، افزایش قد ، بلند کردن قد ، آموزش روشهای افزایش قد ، روشهای افزایش قد کودکان ، Increase Height ،


دمپــایی افــزایش قــد

افزایش قد


صد مطلب برگزیده از پربازدید ترین مطالب اینترنت در دوسال گذشته
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic