تبلیغات
برترین - تصاویر دیدنی از متفاوت ترین دریاچه های جهان+دریاچه های رنگی
زندگی یعنی زیبا دیدن

چرا سی دی آموزش افزایش قد در پایگان بهترین است؟


تصاویر دیدنی از متفاوت ترین دریاچه های جهان+دریاچه های رنگی

سه شنبه 26 دی 1391 12:23 ق.ظ

نویسنده : admin -
ارسال شده در: دیدنی ، جهان ، عکس ، جالب ، زیبا ،
در جهان دریاچه‌های بسیاری وجود دارند. اما در میان این هزاران دریاچه تنها پنج دریاچه هستند که به بنا به دلایلی آب آنها رنگی است.

به گزارش فارس، در این مطلب از بین هزاران دریاچه‌ای که در جهان وجود دارد، به سراغ 5 دریاچه خواهیم رفت که از ویژگی خاصی چون آب‌های رنگی برخوردار هستند، خصوصیتی که دیگر دریاچه‌های جهان آن را ندارند.

عکس شماره 1- دریاچه «لاگونا» در ایالت کلورادو آمریکا


براساس تغییر زمان و درجه دما رنگ این دریاچه از قرمز به ارغوانی تغییر می‌کند. لاگونا دریاچه‌ آب شور کم عمقی است که میانگین عمق آن به 35 سانتی‌متر می‌رسد. دمای هوا در شب در این دریاچه به زیر 20 درجه می‌رسد و لاگونا را باید یکی از مهمترین زیستگاه‌های فلامینگوها در آمریکا برشمرد.
عکس شماره 3- دریاچه «کریتر لیک» در جزیره فلوریس اندونزیاین دریاچه در واقع متشکل از سه دریاچه است که صخره‌های طبیعی آنها را از یکدیگر جدا می‌کنند و هر دریاچه رنگ مخصوص به خود را دارد. اما زیباترین دریاچه دارای رنگ آبی است.
 عکس شماره 5- دریاچه «نگاکورو» در نیوزلنداین دریاچه به رنگ سبز است و دانشمندان دلیل این رنگ سبز را وجود میزان بسیار بالای اکسید گوگرد و آهن است.
 


عکس شماره 7-دریاچه زیبای «ووهوا» در  چیندریاچه خیلی زیبای  وو هوا از جمله زیباترین دریاچه‌های جهان است که رنگ ‌آن از زرد به سبز تیره و سپس آب آن به آبی تغییر رنگ می‌دهد. نکته جالب اینجاست که آب این دریاچه در زمستان یخ نمی‌زند، درحالی که تمام دریاچه‌های همجوار آن منجمد می‌شوند و این نشان می‌دهد که در این دریاچه چشمه‌های آب گرم نیز وجود دارد.
عکس شماره 8- دریاچه عجیب «هیلر» در سنگال
 


رنگ دریاچه هیلر به رنگ صورتی است. این دریاچه زیبا در کشور سنگال قرار داشته و در سال 1802 توسط اهالی منطقه کشف شد.


این پنج دریاچه زیبا دریاچه های رنگی جهانند.

منبع تصاویر: سایت عصر ایران

دیدگاه ها : نظرات
کلید واژه ها: دریاچه ، عکسهای جالب ، زیباترین دریاچه های جهان ، دریاچه های دیدنی ، عکسهای دریا ، جهان ،


دمپــایی افــزایش قــد

افزایش قد


صد مطلب برگزیده از پربازدید ترین مطالب اینترنت در دوسال گذشته